Auroras styrelse

aurora

Föreningen Aurora är en ideell förening med en vald styrelse. Styrelsen väljs vid föreningens årsmöte i mars varje år. Nedan kan du se vilka medlemmarna i styrelsen är. Här finns också kontaktuppgifter till dem alla.

Styrelsen 2019-2020

Ordförande
Ann-Christin Remne Sjöström
Tel: 013-12 26 02
Mobil: 070-321 41 65
E-post: annchristinsjostrom@gmail.com

Vice ordförande
Gunilla Werna
Tel: 013-21 42 78
Mobil: 070-225 97 60
E-post: gunilla_werna@hotmail.com

Sekreterare
Gunilla Nilsson
Tel: 013-70  501
Mobil: 070-582 77 09
E-post: gunilla.nilsson.1950@gmail.com

Sekreterare 2 (Webbansvarig)
Anna-Karin Cardell
Mobil: 073-849 02 80
E-post: anna-karin@cardells.eu

Skattmästare
Annika Nissle
Tel: 013-16 35 21
Mobil: 070-561 77 37
E-post: annika.nissle@gmail.com

Klubbmästare 1
Britt Helgesson-Öster
Mobil: 070-202 41 26
E-post: brbr.oster@gmail.com

Klubbmästare 2
Gun-Britt Huitfeldt
Mobil: 070-279 43 39
E-post: gunbritt.huitfeldt@gmail.com

Medlemsregistrator
Berit Svensk
Tel: 013-21 31 54
Mobil: 070-270 64 35
E-post: berith.svensk@gmail.com

Suppleant
Anna Rudenstam Grape
Mobil: 070-773 28 24
E-post:

Suppleant
Kerstin Bjureby
Tel: 013-39 51 88
Mobil: 070-283 38 90
E-post: kerstin.bjureby@gmail.com

Suppleant
Eva Kernell Sandberg
Mobil: 073-360 08 01
E-post: eva.k.sandberg@gmail.com

Suppleant
Gudrun Jansson Löfgren
Tel: 013-15 46 77
Mobil: 073-223 09 67
E-post:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *