Auroras styrelse

aurora

Föreningen Aurora är en ideell förening med en vald styrelse. Styrelsen väljs vid föreningens årsmöte i mars varje år. Nedan kan du se vilka medlemmarna i styrelsen är. Här finns också kontaktuppgifter till dem alla.

Vill du själv bli en del i Auroras styrelse är du välkommen att kontakta någon av oss!

Ny styrelse är vald vi årsmötet 2022-04-20.

Styrelsen 2022-2023

Ordförande
Eva Kernell Sandberg
Mobil: 073-3600801
eva.k.sandberg@gmail.com

Vice ordförande/Sekreterare 1
Ingela Lindblad
Mobil: 070-6823634
ingela@lindbladlinkoping.se

Sekreterare 2
Annette Sverker
Mobil:073-27022448
annette.sverker@gmail.com

Skattmästare
Gunilla Nilsson
Mobil: 070-5827709
gunilla.nilsson.1950@gmail.com

Klubbmästare 1
Ann-Marie Malmgren
Mobil: 072-3874990
ammiemalmgren@hotmail.com

Klubbmästare 2
Gudrun Jansson Löfgren
Mobil: 073-2230967
gudrunjl@hotmail.com

Medlemsregistrator
Marianne Reutermo
Mobil: 076-0459232
marianne.reutermo@gmail.com

Ordinarie ledamot
Anna-Sofia Gunnarsson
Mobil: 070-3272219
anna-sofia@boremail.com

Suppleant
Liselotte Bergstedt
Mobil: 073-4295578
liselottebergstedt@hotmail.com

Suppleant
Anette Wiggur
Mobil: 070-2982660
anette.wiggur@gmail.com

Suppleant
Maria Westman
Mobil: 070-3998378
maria.westman@brobygard.com

En reaktion på “Auroras styrelse”

  1. Hej på er alla i Styrelsen 🤗
    Kul med så fina fotografier på er, det blir lite enklare att få rätt namn till rätt ansikte 😂.
    Det underlättar verkligen för mig (kanske andra) som har svårt med att komma ihåg namn 😉😀.

    Önskar er alla En god Jul & Gott Nytt År 🎄⛄️🎅🏼

Lämna ett svar till Pia Watz Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras.